Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 już za nami, więc rejestrację do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci Uczą Rodziców otwieramy.  Fundacja Dzieci Uczą Rodziców serdecznie zaprasza przedszkola oraz klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w piątej edycji jednej z największych inicjatyw edukacyjnych w Polsce. Na uczestników akcji w roku szkolnym 2023/2024 czeka 10 tematycznych lekcji, wiele dodatkowych materiałów o charakterze edukacyjnym oraz wiele innych atrakcji (w tym konkursy z nagrodami). Udział w akcji jest w 100% darmowy. 

DzieciUcząRodziców

V edycja akcji "Dzieci Uczą Rodziców"

Adresaci: przedszkola oraz klasy 1-3 szkół podstawowych

Termin realizacji: wrzesień 2023 – czerwiec 2024 (podsumowanie edycji akcji będzie miało miejsce w lipcu)

Planowana liczba lekcji: 10

Dlaczego warto zgłosić placówkę do udziału w akcji?

 • Zgłaszając placówkę otrzymujesz dostęp do 10 tematycznych lekcji (prezentacje multimedialne, karty pracy, konspekty), z których możesz korzystać w trakcie trwania akcji i po jej zakończeniu.
 • Po realizacji każdej lekcji placówka otrzymuje możliwość pobrania w wersji elektronicznej podziękowania za realizację lekcji.
 • Po realizacji ostatniej lekcji w roku szkolnym 2023/2024 otrzymasz możliwość pobrania certyfikatów (dla placówki, koordynatora i nauczycieli realizujących lekcje) za udział w piątej edycji akcji “Dzieci Uczą Rodziców”.
 • Twoja placówka będzie uczestniczyć w inicjatywie, w której każdego roku uczestniczą tysiące placówek z całej Polski.
 • Będziesz korzystać z materiałów edukacyjnych, które są bardzo pozytywnie odbierane przez nauczycieli, rodziców i dzieci.
 • Otrzymasz możliwość prezentacji Twojej placówki wśród wszystkich uczestników akcji.
 • Otrzymasz dostęp do zupełnie nowej, nowoczesnej i bogatej w funkcjonalności strony akcji “Dzieci Uczą Rodziców”. (Strona zacznie funkcjonować w listopadzie 2022)
 • Otrzymasz możliwość przesyłania własnych treści do zamieszczenia na stronie internetowej akcji.
 • Twoja placówka będzie mogła uczestniczyć konkursach edukacyjnych organizowanych przez Fundację Dzieci Uczą Rodziców.
  …. i wiele więcej!

Jak zgłosić placówkę do udziału w akcji?

Kliknij w poniższy przycisk, zapoznaj się z regulaminem akcji, i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zasady rejestracji opisane zostały w czterech prostych krokach.

Link bezpośredni (gdyby powyższy przycisk nie działał): https://dzieciuczarodzicow.pl/zgloszenia

Ważne! Rejestracji placówki do udziału w akcji dokonuje dyrekcja lub nauczyciel/pracownik placówki za zgodą lub w imieniu dyrekcji.

Ważne! Placówkę do udziału w akcji można zgłosić tylko raz w trakcie trwania piątej edycji akcji.

Ważne! Uczestnikiem akcji zostaje placówka edukacyjna, ale to nie oznacza, że wszystkie klasy/grupy przedszkolne muszą uczestniczyć w akcji. W akcji może uczestniczyć dowolna liczba klas/grup przedszkolnych z danej placówki. 

Masz pytania dotyczące uczestnictwa w akcji? Zapraszamy do kontaktu!

Wszelkich informacji udzielamy pod wskazanym poniżej adresie e-mail:

Adres e-mail: kontakt@dzieciuczarodzicow.pl

Numer telefonu: 881 331 776  Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 8-14 (pn-pt)

Pytania można kierować również za pośrednictwem formularza kontaktowego: KLIKNIJ TUTAJ lub kontaktując się poprzez Live Chat (fioletowy przycisk w prawym dolnym rogu strony)