W każdym z nas drzemie potencjał do bycia bohaterem. Nie potrzebujemy peleryn ani supermocy, aby wprowadzać realne zmiany. Czasami wystarczy prosty gest, który ma potęgę budowania lepszej przyszłości dla naszych najmłodszych. Przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Dzieci Uczą Rodziców, masz szansę stać się częścią czegoś wyjątkowego.

Fundacja Dzieci Uczą Rodziców we współpracy z Centrum Rozwoju Lokalnego od lat prowadzi inicjatywy edukacyjne skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, koncentrując się na bezpieczeństwie, ekologii, tradycji, kulturze, sztuce, a poza tym realizując tematy lekcji w wielu innych obszarach. Przez lata działalności, dzięki zaangażowaniu i wsparciu ludzi o wielkich sercach, udało nam się dotrzeć do setek tysięcy dzieci, by inspirować je, edukować i rozwijać ich potencjał.

Twoje wsparcie, przekazane poprzez 1,5% podatku, umożliwia nam kontynuację i rozwój tych wartościowych projektów. Każda złotówka ma znaczenie, pomagając nam tworzyć materiały edukacyjne, organizować warsztaty i prowadzić kampanie, które bezpośrednio przekładają się na rozwój młodego pokolenia.

KRS Centrum Rozwoju Lokalnego to 0000 332 814 – wystarczy wpisać ten numer w odpowiednim miejscu Twojej deklaracji podatkowej, dodając dopisek „Fundacja Dzieci Uczą Rodziców” lub w skrócie „DUR”. Pamiętaj, że przekazując 1,5% swojego podatku, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. To Ty decydujesz, gdzie zostaną przeznaczone środki, które i tak wpłacasz jako część swojego obowiązku podatkowego.

Co sprawia, że warto wspierać Fundację Dzieci Uczą Rodziców?

  1. Wszechstronny rozwój: Fundacja promuje bezpieczeństwo, ekologię, tradycje narodowe, kulturę, sztukę, sport oraz wolontariat. Wspierając ją, przyczyniasz się do wszechstronnego rozwoju dzieci, pomagając im stać się świadomymi i odpowiedzialnymi obywatelami.
  2. Edukacja przez zabawę: Dzięki inicjatywom Fundacji, dzieci uczą się ważnych wartości i umiejętności w przyjaznej, zabawowej formie, co sprawia, że wiedza jest przez nie łatwiej przyswajana i na dłużej zapamiętywana.
  3. Wsparcie rodziców i opiekunów: Fundacja nie tylko edukuje dzieci, ale również wspiera rodziców i opiekunów, oferując im wiedzę i narzędzia potrzebne do wychowania świadomych i szczęśliwych dzieci.
  4. Lokalne i ogólnokrajowe działania: Wpływ Fundacji nie ogranicza się do jednego regionu. Dzięki wsparciu, jakie otrzymuje, może realizować projekty zarówno na skalę lokalną, jak i ogólnokrajową, docierając do szerokiej grupy odbiorców.
  5. Transparentność i skuteczność: Fundacja Dzieci Uczą Rodziców jest znana ze swojej transparentności i skuteczności w działaniu. Możesz być pewny, że przekazane środki zostaną wykorzystane w najlepszy możliwy sposób, aby wspierać cele statutowe organizacji.

Dołącz do nas w tej szlachetnej misji i bądź częścią pozytywnej zmiany. Razem możemy więcej, razem możemy budować jasną przyszłość dla naszych dzieci, w której każdy ma szansę na rozwój, edukację i bezpieczeństwo. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na facebook.com/DzieciUczaRodzicow, aby zobaczyć realizacje z przygotowanych przez nas lekcji. Bądźmy razem bohaterami dla najmłodszych. Twoje wsparcie ma znaczenie.