W nadchodzącym kwietniu nasza społeczność stanie przed niezwykłą okazją do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – „Bicie Rekordu Polski w Jednoczesnym Zdawaniu na Kartę Rowerową”. To przedsięwzięcie ma na celu nie tylko promowanie aktywnego trybu życia i bezpieczeństwa na drodze, ale również wpisanie się w historię krajowych rekordów.

Wydarzenie to jest efektem współpracy wielu znaczących instytucji i organizacji w tym Miasta Szczyrk, Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu, Policji oraz Fundacji „Edukujesz-Ratujesz”. A to jeszcze nie wszystko – przygotowaliśmy także pewną niespodziankę, o której szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Zapraszamy szkoły i placówki oświatowe do udziału w tym historycznym wydarzeniu. Celem jest nie tylko bicie rekordu, ale także edukacja młodych ludzi w zakresie bezpiecznego poruszania się na rowerze oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Wydarzenie obfitować będzie w liczne atrakcje, a uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody. To doskonała okazja, by pokazać siłę i jedność naszej społeczności oraz przyczynić się do promowania ważnych wartości.

Wszystkie zainteresowane szkoły i placówki zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/bEiJvFdQQ9QWVrja8. Wasza obecność i wsparcie są dla nas niezmiernie ważne. Razem możemy więcej i razem możemy zrobić o nas głośno.

Dla uczestników przewidziana jest pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowań. Wspólnie zadbamy o to, aby wydarzenie przebiegło w miłej i bezpiecznej atmosferze, a każdy uczestnik wyszedł z niego z nowymi umiejętnościami i wiedzą.

Nie przegapcie szansy na bycie częścią tego niezwykłego wydarzenia. Dołączcie do nas i pomóżcie nam ustanowić nowy rekord Polski. Więcej informacji w tym szczegóły dotyczące rejestracji zostaną udostępnione w najbliższym czasie.

Zapraszamy do udziału i wspólnego pisania historii.